No.8 Jinshun Road Zhuqiao Pudong New District, Şanghay, Çin
Ana sayfa ÜrünlerHGH Büyüme Hormonu

İnsan Vücut Geliştirme Büyüme Takviyeleri Kilo Kaybı Tozu 3 ml 10iu HGH 2 ml Flakon Kullanım Için Cam Flakon

İnsan Vücut Geliştirme Büyüme Takviyeleri Kilo Kaybı Tozu 3 ml 10iu HGH 2 ml Flakon Kullanım Için Cam Flakon

  • Human Bodybuilding Growth Supplements Weight Loss Powder 3ml 10iu Glass Vial For HGH 2ml Vial Use
  • Human Bodybuilding Growth Supplements Weight Loss Powder 3ml 10iu Glass Vial For HGH 2ml Vial Use
  • Human Bodybuilding Growth Supplements Weight Loss Powder 3ml 10iu Glass Vial For HGH 2ml Vial Use
 • Human Bodybuilding Growth Supplements Weight Loss Powder 3ml 10iu Glass Vial For HGH 2ml Vial Use

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: FILTER
  Sertifika: GMP
  Model numarası: 12629-01-5

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: Pazarlık
  Fiyat: negotiation
  Ambalaj bilgileri: 10iu / flakon, 36iu / flakon veya gerektiği gibi
  Teslim süresi: 7 iş günü içinde
  Ödeme koşulları: L / C, T / T, , MoneyGram, Alipay
  Yetenek temini: 50000vials/ay
  İletişim
  Detaylı ürün tanımı
  Türü: Amino Asitler ve Koenzimler diğer adı: 191aa
  Belirtimi: 10IU / şişe Görünüm: Beyaz toz
  Paket: Icebag, referans için sağduyulu Ambalaj yolları LimitNum: 10 şişeler
  Saflık: % 99 dak (yeniden taşımayı) Depolama: kuru, karanlık ve havalandırılmış bir yer
  Vurgulamak:

  fat burning peptides

  ,

  injectable human growth hormone

  İnsan Vücut Geliştirme Büyüme Takviyeleri Kilo Kaybı Tozu 3 ml 10iu HGH 2 ml Flakon Kullanım için Cam Flakon

  Açıklama:
  Steroid Hormon sadece vücudumuzun ürettiği en faydalı hormonlardan biri değil, eksojen formda en çok aranan hormonlardan biridir. Ekzojen formda, Steroid Hormon doğal olarak üretilen hormonla aynıdır ve sadece en faydalı ekzojen hormonlardan birini değil, aynı zamanda erkekler ve kadınlar arasında en iyi tolere edilenlerden birini temsil eder. Yüksek tolerans seviyesi sadece tıbbi kullanım için değil, performans artışı için de geçerlidir.

  Bu STH somatotropik hormon bileşiklerinin kullanımı, atlete üç performans arttırıcı etki sunar. STH (somatotropik hormon) güçlü bir anabolik etkiye sahiptir ve bir kas hipertrofisinde (kas hücrelerinin genişlemesi) ve bir kas hiperplazisinde (kas hücrelerinin artışı) kendini gösteren artan bir protein sentezine neden olur. steroid alımı ile elde edilebilir. Muhtemelen STH'nin en güçlü anabolik hormon olarak adlandırılmasının nedeni de budur. STH'nin ikinci etkisi, yağ yakımı üzerindeki belirgin etkisidir. Daha fazla vücut yağını enerjiye dönüştürür ve yağda ciddi bir azalmaya yol açar veya sporcunun kalori alımını arttırmasına izin verir. Üçüncüsü ve çoğu zaman gözden kaçan, STH'nin birçok sporcunun yaşadığı güçteki önemli artışın ana nedenlerinden biri olabilecek bağ dokusunu, tendonları ve kıkırdakları güçlendirmesidir. Birkaç vücut geliştiricisi ve powerlifters, steroidler ile eşzamanlı alım yoluyla STH, gücünü atarken atleti yaralanmalardan koruduğunu bildiriyor.

  Steroid Hormon kullanımı ilk kez 1958'de başarılı oldu. Şu anda Hgh Steroid Hormon bir hipofiz özütü idi; doğrudan insan kadavrası hipofizinden çıkarıldı. 1985 yılında ABD FDA kullanımını yasaklayacaktı. Çıkarılan Hgh Steroid Hormon birçok tedavi planında başarılı olmuştur, ancak aynı zamanda güçlü sağlıksız dezavantajları da beraberinde getirmiştir. Aslında, hipofiz H Steroid Hormonu ölümcül olan dejeneratif bir beyin bozukluğu olan CJD ile bağlantılıdır. Bununla birlikte, çok azı tüm kullanıcıların yaklaşık% 1'inde CDJ'ye av düştü, ancak bu FDA için bir yasak koyması için yeterliydi.

  Açıklama

  CAS Numarası.: Diğer isimler: GH MF:
  EINECS No .: Yok Anavatan: Hubei, Çin (Anakara) Tür:
  Sınıf Standart: Gıda sınıfı Kullanımı: Hayvan İlaçları Marka adı:
  Model numarası: DENİZ Saflık: % 99 min Ürün adı:
  CAS: 158861-67-7 Görünüm: Beyaz toz Kalite:
  Deneyden: 99,28% Asetat İçeriği (HPIC): % 10.8 Peptit İçeriği (% N):
  Kurutma kaybı: % 4.8 Kütle dengesi: 95.0 ~ 105.0% Moleküler ağırlık:

  HGH191AA nedir?
  HGH191AA (İnsan Büyüme Hormonu 191AA), insan büyüme hormonunun (HDH) aktive edilmesinde kullanılan bir peptiddir. Bir endokrin bezi olan hipofiz bezi (hipofiz) HGH191AA'yı üretir ve 191 amino asit tarafından oluşturulur. İnsan Büyüme Hormonu 191AA'nın ana işlevi, proteinlerin birikmesini, dokuların büyümesini ve deri altı yağ depolarının parçalanmasını içerir.

  Ergenlik döneminde, Büyüme Hormonu normalde yüksek seviyelerde üretilir. Bu peptidi kullanan tedaviler genellikle büyüme hormonu eksikliği (GHD) olarak bilinen tıbbi bir duruma karşı savaşa odaklanır.

  Nasıl çalışır
  GHRH mekanizması (Büyüme Hormonu Salgılatıcı Hormon veya somatocrinin olarak da bilinir) uyku sırasında HGH salgılanmasına neden olur. Ayrıca, bu işlem somatostatin üretimini uyarır. Somatostatin ayrıca GHIH (büyüme hormonu inhibe edici hormon) olarak adlandırılır ve genellikle endokrin sistemini düzenleyen artı glukagon ve insülin sekresyonunu inhibe eden bir peptit hormonudur.

  İnsan Büyüme Hormonu 191AA, anabolizmi, daha küçük birimlerden moleküllerin oluşturulmasına izin veren bir metabolik yol setini geliştirir) ve vücut hücrelerinizin büyümesini teşvik eder, bu nedenle bu hücrelerin çoğalma oranını arttırır.

  Sonuçlar ve Yararlar

  • İnsanlar, yaşla ilgili dejeneratif durumların tedavisine sıklıkla taşıdığı faydalar nedeniyle İnsan Büyüme Hormonu 191AA'yı yaşlanma karşıtı bir terapi olarak kullanmaktadır.
  • Bugün, peptit sentetik bir yöntemle üretiliyor, ancak başlangıçta böyle değildi. Seksenlerde, ölümcül beyin bozuklukları ile bağlantılı olan, cesetlerin hipofiz bezlerinden (hipofiz) hormon çıkarıldı.
  • Peptit kullanmayı deneyen bazı vücut geliştiriciler iyi sonuçlar vermedi çünkü İnsan Büyüme Hormonu 191AA vücut yağ kaybını teşvik edebilir (genellikle yağları kullanan hücrelerin uyarılması sürecinden türetilir). GH'nin, yağ dokusunda (vücut yağı) trigliseritlerin hidrolizini uyardığı ve bu da kilo kaybına neden olduğu bir gerçektir.
  • İnsan Büyüme Hormonu 191AA, yaralanmaların iyileşmesini iyileştirme yeteneğine sahiptir. Testler, bu peptidi insülin büyüme faktörü ile birlikte kullanarak hasarlı kıkırdak rejenerasyonunda pozitif sonuçlar ortaya koymuştur. Bu türetilmiş etkiler sadece peptide verilmemelidir. Bu yararın ana maddesi, İnsan Organı Büyüme Hormonu 191AA'nın sadece bu organın stimülasyon fonksiyonunu yerine getirmesinden dolayı karaciğer organıdır; bu, tipik olarak sınırlı miktarda insülin benzeri büyüme faktörleri üretebilen tek kişidir.
  • Ayrıca, sporcular, aynı zamanda anabolizmin tanıtımını destekleyen eritropoez olarak bilinen bir süreçle kırmızı kan hücresi üretimini uyarma kabiliyeti sayesinde İnsan Büyüme Hormonu 191AA'nın dayanıklılığını artırarak yararlanabilirler.
  • HGH191AA doe, androjenik veya anabolik steroidlerde görülen herhangi bir yan etkiye sahip değildir.


  Dozaj

  Tavsiye edilen bir doz, iki gün veya bir gün izin vererek arka arkaya 5 güne kadar enjeksiyon yoluyla verilmelidir. İnsan Büyüme Hormonu 191AA'yı günlük 2 ila 6 IU dozunda kullanan kullanıcılar, belirgin bir vücut yağı kaybı yaşamışlardır; bununla birlikte, gerekli dozlar genellikle kişiden kişiye değişir.

  Aşağılık boyut için önerilen doz : 10iu

  Önerilen Kullanım Sıklığı: Günde bir kez

  Nereye enjekte edilir: Mide bölgesi etrafındaki vücut yağına enjekte edilir.

  Zaman başına önerilen enjeksiyon dozu: 2-6 IU

  Ne tür su ile karıştırılır? Bakteriyostatik Su veya steril su

  Eklenecek ne kadar su: 1ml

  Önerilen Su ve peptit birlikte nasıl karıştırılır: Şırınganın içine 1 ml su ve flakon içine toz enjekte edilir, asla sallanmaz, tüm toz eriyene kadar flakon parmaklarınız arasında hafifçe döndürülmez

  Bizim avantajlarımız

  Yüksek kalite ve iddialı fiyat.
  1. Standart bp / usp / ep / kurumsal standart.
  2. Tüm saflık>% 99.
  3. biz üreticisi ve fabrika fiyat ile yüksek kaliteli ürünler sağlayabilir.

  Hızlı ve güvenli teslimat.
  1. parsel ödeme takip numarası mevcut sonra 24 saat içinde gönderilebilir.
  2. Güvenli ve sağduyulu sevkiyat verious seçtiğiniz için ulaşım yöntemleri.
  3. Gümrük geçiş oranı>% 99.
  4. Biz kendi ajan / remailer / distribütör kim bize çok hızlı ve güvenli ürünlerimizi gemi yardımcı olabilir, ve biz transfer için orada stok var.

  Dünya çapında müşterilerimiz var.
  1. Profesyonel hizmet ve zengin deneyim müşterilerin rahat hissettirmek, yeterli stok ve hızlı teslimat arzularını karşılamak.
  2. pazar geribildirim ve mal geribildirim takdir edilecektir, toplantı müşteri ihtiyacına bizim sorumluluğumuzdur.
  3. Yüksek kalite, rekabetçi fiyat, hızlı teslimat, birinci sınıf hizmet müşterilerden güven ve övgü kazanmak.

   

  İletişim bilgileri
  Passion Technology Development Limited

  İlgili kişi: Qin

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler
  Teklif isteği

  E-Mail | Site haritası

  Privacy Policy Çin iyi Kalite Enjekte Edilebilir Peptitler Tedarikçi. © 2018 - 2021 peptide-steroids.com. All Rights Reserved.